KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 11806326
nr 1180 6326
Brita Molin
(f. 1919), Sverige
Färgetsning, "Som jagande falck". Signerad, numrerad 39/60
Brita Molin, svensk målare, grafiker och tecknare född i Skara 1919,
Utrop:
800 kr
måndag 30 april 2018
kl 19:29:44
Brita Molin
Läs mer om Brita Molin